4
Przystanek:
Łapalice, Jezioro
Kierunek:
Gowidlino
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:19
K
06:49
S
07:09
K
07:39
07:54
08:54
K
09:54
10:54
K
11:54
12:54
S
13:24
13:54
P
14:19
K
14:39
14:59
P
15:19
15:39
K
15:59
16:24
P
16:54
K
17:24
17:54
K
18:24
20:04
CK
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:19
K
07:09
K
07:54
08:54
K
09:54
10:54
K
11:54
12:54
S
13:54
14:24
K
14:54
15:24
K
15:54
16:24
S
16:54
K
17:24
17:54
K
18:24
20:04
CK
Soboty
06:19
06:54
K
07:54
08:49
K
09:54
10:54
K
11:54
12:54
CS
13:54
14:54
K
15:54
C
16:54
K
18:24
20:04
CK
Niedziele i święta
07:54
09:54
11:54
12:54
CS
13:54
14:54
K
15:54
C
16:54
K
18:24
g
20:04
CK
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
C
− kurs przez: Chmielno
K
− kurs do: Kamienica Królewska
P
− kurs do: Paczewo
R
− kurs do: Rokity
S
− kurs do: Sierakowice