−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Nowa Wieś Przywidzka
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Kartuzy, Dworzec
0
Kartuzy, Kościerska
3
Kiełpino, Leszno
6
Kiełpino, Kartuska
7
Kiełpino, Bernardówka
8
Kiełpino
9
Somonino
Somonino, Szkoła
10/8
Somonino, Siemiana
9
Somonino, Wolności
10
Hopowo, Sławki
12
Egiertowo, Wybudowanie
13
Egiertowo, Stacja paliw
14
Egiertowo, Droga Przywidzka
15
Kamela, II
16
Kamela
17
Kamela, Wybudowanie
18
Przywidz
Roztoka
19
Nowa Wieś Przywidzka
21
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
3
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Hopowo, Sławki
Kierunek:
Nowa Wieś Przywidzka
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:51
08:26
14:16
16:06
17:11
K
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:51
13:51
K
16:06
Objaśnienia:
K
− kurs do: Kamela
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się