2
Przystanek:
Kiełpino, Bernardówka
Kierunek:
Ostrzyce
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:55
06:25
G
07:15
G
07:50
08:45
10:45
12:45
13:45
G
14:45
15:15
G
15:45
16:45
17:45
18:45
20:30
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
05:55
07:50
08:45
10:45
12:45
14:45
15:45
16:45
g
17:45
g
18:45
g
20:30
g
Soboty
06:40
07:55
11:00
13:00
14:30
16:15
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
G
− kurs do: Goręczyno, Rąty