2
Przystanek:
Goręczyno
Kierunek:
Ostrzyce
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:33
07:18
G
07:53
G
08:03
08:48
10:08
10:58
G
11:58
13:08
13:53
G
14:38
15:13
G
15:48
16:53
17:48
G
g
18:58
g
20:38
G
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:33
07:53
G
08:03
08:48
10:08
10:58
G
11:58
13:08
14:38
15:48
16:53
17:48
G
g
18:58
g
20:38
G
g
Soboty
08:03
10:08
11:58
13:08
14:38
17:53
G
g
Niedziele i święta
11:58
18:38
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
G
− kurs do: Goręczyno, Rąty